Kënaqësia juaj, Misioni ynë

Kërkoni një porosi

Mirësevini në Kompaninë Tonë

Xiaoxian Ruiyi Commercial Trade Co., Ltd.

Rreth Nesh

Ne jemi një furnizues prodhimi dhe tregtar i lëndëve të para të prodhuara në Kinë, i orientuar nga klientët, inovativ dhe i drejtuar nga vlera.
Ne përfaqësonim fabrikën e Kinës si Baosteel, Ansteel dhe disa kompani private çeliku që shesin spirale fletë çeliku të mbështjellë të ftohtë / SPCC, spirale fletë çeliku të galvanizuar / SGCC, spirale fletë çeliku Galvalume / spirale çeliku Aluzinc, spirale çeliku të galvanizuar paraprakisht / PPGI, jo të mbështjellë në të ftohtë Çeliku i orientuar nga kokrra / CRNGO, dhe mbështjelljet e fletëve të aluminit.
Ne nuk po shesim vetëm materiale çeliku, por gjithashtu ofrojmë shërbime ndihmuese me porosi nga Kina

  • about us 02
  • about us 02
  • about us 03

Qendra e Lajmeve

Xiaoxian Ruiyi Commercial Trade Co., Ltd. është një prodhues kryesor gjithëpërfshirës i çelikut në Kinë.

  • Sipas një dokumenti nga Sekretariati i Tregtisë së Jashtme të Brazilit (SECEX), Brazili ka vendosur të zgjasë hetimin e masave antidumping (AD) për importet e 304 fletëve të çelikut të pandryshkshëm të mbështjellë në ftohtë me origjinë nga Indonezia me gjashtë muaj nga 2 qershori i këtij viti. .Ka mjaft evita...
  • Alcoa Corp., një prodhues kryesor i aluminit në SHBA, njoftoi këtë të mërkurë (15 qershor) se do të investojë 51 milion dollarë në shkritoren e saj Mosjøen në Norvegji për të rritur kapacitetin vjetor të prodhimit me 14,000 tonë.Kapaciteti i pllakës së emrit të shkritores Mosjøen është aktualisht 200,000 ton në vit.Wi...
2
3
4
1