Rreth Nesh

TONA

KOMPANIA

Ne jemi një furnizues prodhimi dhe tregtar i lëndëve të para të prodhuara në Kinë, i orientuar nga klientët, inovativ dhe i drejtuar nga vlera.
Përfaqësuam China Mill si Baosteel, Ansteel dhe disa kompani private çeliku që shesin spirale fletë çeliku të mbështjellë të ftohtë / SPCC, spirale fletë çeliku të galvanizuar / SGCC, spirale fletë çeliku Galvalume / spirale çeliku Aluzinc, spirale çeliku të galvanizuar paraprakisht / PPGI, jo të mbështjellë në ftohtë Çeliku i orientuar nga kokrra / CRNGO, dhe mbështjellje fletë alumini.
Ne nuk po shesim vetëm materiale çeliku, por gjithashtu ofrojmë shërbime ndihmuese me porosi nga Kina

RuiYi është një furnizues dhe prodhues profesional i pllakës së aliazhit të aluminit në Kinë dhe ne gjithashtu bashkëpunojmë me fabrikën e famshme të aluminit që përpiqet të siguroj klientin tonë nga fusha të ndryshme.Fabrika jonë u themelua në vitin 1997, tani kompania ka një punonjës total prej mbi 4000, duke përfshirë më shumë se 300 staf teknik profesional.

detajet e kompanise

Marka

RuiYI

Shitjet vjetore

5000000-10000000

Eksporto pc

90% - 100%

Lloji i biznesit

Prodhues, Agjent, Eksportues, Kompani Tregtare, Shitës

Nr i Punonjësve

100-120

Tregu Kryesor

Amerika e Veriut, Amerika e Jugut, Evropa Perëndimore, Evropa Lindore, Azia Lindore, Azia Juglindore, Lindja e Mesme, Afrika, Oqeani, në mbarë botën

01

Vizioni

Për të qenë zgjidhja më e mirë me një ndalesë për furnizimin me metal alumini në Kinë.

02

Misioni

Ne angazhohemi të ofrojmë produkte alumini të klasit botëror.Asgjë nuk është më e rëndësishme për ne sesa kënaqësia juaj e plotë në shërbimin dhe produktin tonë me cilësi të jashtëzakonshme, rritje të vazhdueshme, mundësi dhe marrëdhënie reciproke të dobishme.

03

Historia

Xiaoxian RuiYi Commercial Trade Co., Limited është fokusuar në materialet e aliazhit të aluminit me cilësi të lartë mbi 10 vjet në Kinë.Ne filluam si një operacion i vogël, por tani jemi bërë një nga furnizuesit kryesorë në industrinë e aluminit në Kinë.

Zgjidhni avantazhin tonë të madh kryesor

Xiaoxian Ruiyi Commercial Trade Co., Ltd.

2

Inventar i madh për të siguruar cilësi

Nga porosia e vendosur deri te dërgesa dalëse, kryhen tre inspektime të cilësisë për të siguruar që norma e kualifikuar e produkteve të gatshme është mbi 100%.Ne kemi një inventar të madh dhe mund t'u ofrojmë klientëve furnizim të mjaftueshëm në mënyrë që klientët të mos shqetësohen për krizën e mungesës së stokut dhe mungesës së stoqeve.

1

Dorëzimi në kohë dhe kursimi i kostos

Ne premtojmë që pasi klienti të bëjë një porosi, produktet spot do të dërgohen në të njëjtën ditë.Xiaoxian Ruiyi Commercial Trade Co., Ltd. ofron sinqerisht produkte me cilësi të lartë për klientët vendas dhe të huaj dhe u siguron klientëve produkte të kënaqshme.

5

Përvoja e veçuar e shërbimit

Ne premtojmë se kompania jonë do të ndjekë çdo porosi në kohë për të siguruar që klientët të mund t'i marrin mallrat në mënyrë të sigurt, të dëgjojnë vazhdimisht mendimet dhe sugjerimet e tyre dhe të reflektojnë mbi problemet tona.Lërini klientët të ndjehen të lehtësuar.

Profili i QC

Aliazhet e aluminit ruajnë një cilësi të lartë të produktit gjatë gjithë procesit të prodhimit.Nga dorëzimi i shufrës dhe rërës deri te kontrolli përfundimtar i dimensioneve, vëmendje e konsiderueshme i kushtohet të gjitha produkteve siç përshkruhet nga fletët e kontrollit të procesit për çdo kërkesë derdhjeje.

Objektet cilësore përfshijnë spektrometrinë e masës për analizën e metaleve, SPC të kontrollit të rërës, testimin fizik, depërtimin e bojës, rrezet X, testimin e presionit dhe kontrollin elektronik të dimensioneve.Një sistem i gjerë i mbajtjes së të dhënave përpilon të dhënat për gjurmueshmëri të plotë.Programet moderne të kontrollit të kompjuterizuar të prodhimit ofrojnë përditësime ditore të statusit të prodhimit duke lejuar dërgesat e qëndrueshme në kohë.

Aluminium Alloys vazhdon përkushtimin e saj ndaj cilësisë përmes një programi të vazhdueshëm të përmirësimit të objekteve dhe proceseve për të përmbushur nevojat e klientëve të ardhshëm, veçanërisht në aplikime të vështira.

Gjithçka që dëshironi të dini për ne